Additional information
| UPC | 011356324108 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32410 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|SV110TB300BLK |
$646.42
Out of stock
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 300BLK 16.5″
| UPC | 011356324108 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32410 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|SV110TB300BLK |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.