Additional information
| UPC | 011356324580 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32458 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110TBXP708 |
$835.18
In stock
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER XP 7MM-08 20″
| UPC | 011356324580 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32458 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110TBXP708 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.