Additional information
| UPC | 011356326393 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32639 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110CRP708 |
$978.82
In stock
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 7MM-08 22″
| UPC | 011356326393 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32639 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110CRP708 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.