Additional information
| UPC | 023614869450 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|BR036-118298 |
$889.79
In stock
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL 7MMPRC #
| UPC | 023614869450 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|BR036-118298 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.