Additional information
| UPC | 023614869696 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036122297 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|BR036-122297 |
$929.99
In stock
BROWNING XBOLT 2 ODG MAX LR SPR 300PRC#
| UPC | 023614869696 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036122297 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|BR036-122297 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.