Additional information
| UPC | 011356580238 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | SAV 58023 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.25" |
| SKU | TGD|SAV_58023 |
$1,318.66
In stock
Impulse Big Game 243 Winchester 22 inch barrel 4 Round Kuiu Verde 2.0 Camo with
| UPC | 011356580238 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | SAV 58023 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.25" |
| SKU | TGD|SAV_58023 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.