Additional information
| UPC | 011356326621 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32662 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|SV110UP6.5CM22 |
$1,724.34
In stock
SAVAGE ARMS 110 ULT PREDATOR 6.5CM 22″
| UPC | 011356326621 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32662 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|SV110UP6.5CM22 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.