Additional information
| UPC | 011356324016 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32401 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| SKU | LIP|SV110TB22ARC |
$646.42
Out of stock
Savage Arms 32401 110 Trailblazer 22 ARC 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
| UPC | 011356324016 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32401 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| SKU | LIP|SV110TB22ARC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.