Additional information
| UPC | 011356324092 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32409 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110TB7MM08 |
$646.42
Out of stock
Savage Arms 32409 110 Trailblazer 7mm-08 Rem 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
| UPC | 011356324092 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32409 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm-08 REMINGTON |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| SKU | LIP|SV110TB7MM08 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.