Additional information
| UPC | 011356324290 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32429 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| SKU | TSW|189544 |
$646.46
Out of stock
Savage Arms 32429 110 Trailblazer 5.56 NATO 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
| UPC | 011356324290 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32429 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| SKU | TSW|189544 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.