Additional information
| UPC | 011356324382 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32438 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | TSW|189553 |
$646.46
Out of stock
Savage Arms 32438 110 Trailblazer 6.5 PRC 2+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
| UPC | 011356324382 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32438 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | TSW|189553 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.