Additional information
| UPC | 011356324863 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32486 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| SKU | TSW|189592 |
$835.21
In stock
Savage Arms 32486 110 Trailblazer 400 Legend 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
| UPC | 011356324863 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32486 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| SKU | TSW|189592 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.