Additional information
| UPC | 798681730926 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOK8K702 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Eye Relief | 16mm |
| Length | 4.40" |
| Magnification | 7x |
| Objective Size | 25mm |
| SKU | LIP|SISOK8K702 |
$1,584.04
In stock
SIG SAUER KILO8K-ABS GEN2 7X25MM RF
| UPC | 798681730926 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOK8K702 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Eye Relief | 16mm |
| Length | 4.40" |
| Magnification | 7x |
| Objective Size | 25mm |
| SKU | LIP|SISOK8K702 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.