Additional information
| UPC | 719307616592 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | AC22044 |
| Color | BLACK |
| Length | 4.70" |
| Model | Q-LOC |
| Mount Height | 1.125" |
| Product Type | Mount |
| Shipping Weight | 0.645 |
| SKU | TSW|181556 |
$318.47
In stock
Trijicon AC22044 Black Aluminum 30mm Tube Bolt Action
| UPC | 719307616592 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | AC22044 |
| Color | BLACK |
| Length | 4.70" |
| Model | Q-LOC |
| Mount Height | 1.125" |
| Product Type | Mount |
| Shipping Weight | 0.645 |
| SKU | TSW|181556 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.