Description
Fits the Trijicon MRO(R).
$57.75
In stock
TRIJICON MRO FULL CO-WITNESS MNT
Fits the Trijicon MRO(R).
| UPC | 719307630253 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | AC32068 |
| Color | BLACK |
| Length | 1.50" |
| Model | MRO |
| Mount Height | 1.54" |
| Mount Type | Picatinny Rail |
| Product Type | Mount |
| Style | 1.538" |
| SKU | RSR|TRAC32068 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.