Additional information
| UPC | 747115463954 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC4065PPR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|WBVC4065PPR4T |
$712.30
In stock
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 6.5PRC SS #
| UPC | 747115463954 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC4065PPR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| SKU | LIP|WBVC4065PPR4T |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.