Additional information
| UPC | 747115462902 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC38350NR0O |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| SKU | TSW|188184 |
$630.18
In stock
Weatherby VC38350NR0O Vanguard Shadow 350 Legend 5+1 20″ Carbon Gray Cerakote #2 Standard Barrel, Carbon Gray Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, Black w/Gray & White Accents Monte Carlo Stock
| UPC | 747115462902 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC38350NR0O |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| SKU | TSW|188184 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Cookies power site features and analytics. Accept to enable full functionality.
Reviews
There are no reviews yet.